ICNN Sanat - ICNN

Uzun yıllara dayalı yazılım, bilişim ve teknoloji birikimini, bu branşa en yakın sanat dalı olan sinemaya, sinemanın en kıymetli ihtiyacı olan içerikten başlayarak, yatırım yapmış ve rekorlar kıran Müslüm projesinin ilk sahibi ve ortak yapımcısı olarak sinema kariyerini başlatmıştır.

Yapımcısı Olduğumuz Programlar ve Filmler

maxresdefault

Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim

Motosiklet tutkusuyla da bilinen eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen “Benim Şehrim”de, cennet ülkemizi karış karış geziyor. Bazen yol üstünde bir mola yerinde, bazen de bir köy kahvesinde halkla sohbet eden Tüzmen, gelenek göreneklerimizi, halk oyunlarımızı, şarkılarımızı, türkülerimizi, yöresel lezzetlerimizi ve hikayelerimizi izleyicilerle buluşturuyor.

Ayrıntılar ve Bütün Bölümler İçin Tıklayınız
babaların babası

Babaların Babası

Birlikte iş yaptığı diğer mafya babalarının arkasından iş çevirdiğini öğrenen Nejdet, onlara bir ders vermek için harekete geçer. Hazırladığı sürprizin en büyüğü ise...

Yönetmen: Raşit Çelikezer
Senaryo: Nuri Özgül , Şenol Zencir
Yapımcı: Selin Altınel
Müzik: Sedat Suat Yılmaz
Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran
Vizyona Giriş Tarihi: 22 Nisan 2016
Süre: 95 dk
Tür: Komedi, Macera

müslüm

Müslüm

Müslüm Gürses'in Şanlıurfa'daki çocukluğundan İstanbul'daki yaşamına kadar tüm hayatını anlatan biyografik dram filmi Müslüm...

Yönetmen: Ketche , Can Ulkay
Senaryo: Hakan Günday , Gürhan Özçiftçi
Yapımcı: Nuri Yıldırım, Mustafa Uslu
Müzik: Ender Akay , Sunay Özgür
Görüntü Yönetmeni: Martin Szecsanov
Vizyona Giriş Tarihi: 26 Ekim 2018
Süre: 132 dk
Tür: Biyografi, Dram

Sinemanın en temel ihtiyacı olan içerik (Content) üretimi konusunda da senaryolara dramaturg ve jüri desteği ile iyi senaryolar değerlendirmeden geçirilip ödüllendirilecektir.

Senaryonu Gönder